AVVS
Lid worden?

Verlengen verlof

10-03-2021 | Algemeen

Verlengen verlof

De KNSA heeft met een nieuwsbericht aangekondigd dat per 3 maart de afdelingen Korpscheftaken hun werk hervatten.

Met betrekking tot het verlengen van de verloven lezen we:

"Verstuur of overhandig - minimaal 1 maand voordat de geldigheid van uw verlof afloopt - uw verlof op het bureau van politie (in plaats van 14 dagen van tevoren).  Wacht met het insturen of overhandigen totdat u een brief van het Team Korpscheftaken van de Politie heeft ontvangen."

Niet helemaal duidelijk dus, we hebben dit gecheckt bij de afdeling Alkmaar en die zegt dat ze een brief gaan sturen. Dus wachten tot je een brief krijgt en dan pas conform de aanwijzingen  in de brief handelen.

Lees het nieuwsbericht hier: Korpscheftaken

Meer nieuws