AVVS
Lid worden?

schietsport groeit

17-11-2023 | Algemeen

schietsport groeit

In de loop van vorige week bereikte het aantal bij de KNSA aangesloten sportschutters de grens van 40.000. Inmiddels zijn ruim 40.000 sportschutters, via 625 schietsportverenigingen, bij de KNSA aangesloten.

Al eerder is het aantal van 40.000 sportschutters bereikt, maar dat was alweer enige tijd geleden, namelijk in de zomer van 2007. Nadien stabiliseerde het aantal sportschutters zich en liep het aantal daarna enige tijd terug om vervolgens weer langzaam te groeien. Tijdens de coronapandemie stagneerde de groei van het aantal KNSA-sportschutters maar dat was - zo blijkt nu - van tijdelijke aard omdat de schietsport in Nederland zich nadien weer volledig herstelde en dus inmiddels de mijlpaal van 40.000 sportschutters weer is bereikt.

De KNSA verwacht in de komende jaren ook nog een lichte groei van het aantal sportschutters in Nederland door te maken; de signalen van de bij de KNSA aangesloten verenigingen duiden daar op.

Meer nieuws