AVVS
Lid worden?

Nog steeds niet open......

23-04-2021

Nog steeds niet open......

Helaas we mogen nog niet open. Het begint zo langzamerhand wel een vertoning te worden. Het laatste nieuwsbericht van de KNSA gaat niet verder dan 20 april. Er wordt wel juichend gedaan over een testwedstrijd geweer op de buitenbaan in Emmen, maar daar heeft 99,99% van de sportschutters natuurlijk niets aan. Volgens jullie webmaster  is ons enige houvast een snel opschalen van de vaccinaties*. Zodra we meer weten zullen we de leden, nieuwe aanmeldingen en lezers, dat onmiddellijk laten weten.

*Omdat nogal wat mensen van hun stuk raakten vanwege het feit dat één op de miljardtriljard mensen bijwerkingen kreeg van Astra Zeneca en hun afspraak afzegden, werd jullie webmaster naar voren geschoven en heeft hij zijn eerste prik te pakken, bullseye!! dus covid maakt voorlopig nog geen einde aan deze nieuwsberichtjes....

Meer nieuws